Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Hokejista Roman Červenka: Kari Jalonen přinesl do týmu skvělou energii. Hráčům věřil

Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Hokejista Roman Červenka: Kari Jalonen přinesl do týmu skvělou energii. Hráčům věřil
Hokejista Roman Červenka

Radiožurnál Sport

Hostem čtvrteční talkshow Na férovku s Vavřincem Hradílkem je kapitán bronzového týmu z nedávného MS v ledním hokeji a nejproduktivnější hráč celého turnaje Roman Červenka. Jak hodnotí reprezentačního trenéra Kariho Jalonena? A jaké je to žít a hrát hokej ve Švýcarsku? Poslechněte si celý rozhovor s hokejistou, který v reprezentaci debutoval v roce 2007 a od té doby patří k jejím oporám.
Vavřinec Hradilek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Vavřincem Hradilkem tentokrát.

  • Se na férovku přišel ke mně do studia pobavit hodně velký borec. Borec, který v dospělé reprezentaci debutoval v roce 2007 a od té doby patří k jejím velkým oporám kapitán bronzového týmu z nedávného MS v ledním hokeji. A taky nejproduktivnější hráč celého turnaje Roman Červenka. Romane, ahoj.

  • Ahoj, díky, že jsi dorazil, že si udělal čas. A ta se z ikon. Uvědomil, že já jsem se vlastně poprvé dostal do dospělého mančaftu v roce 2007. Pamatuješ na svůj první start za reprezentaci?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají