Interview Plus

Babiše můžeme kritizovat i s ním nesouhlasit, ANO je v tomhle démonizované, míní místopředseda Králíček

Interview Plus

Babiše můžeme kritizovat i s ním nesouhlasit, ANO je v tomhle démonizované, míní místopředseda Králíček
Robert Králíček

Plus

Opoziční hnutí ANO na svém sněmu potvrdilo ve funkci předsedy Andreje Babiše. Delegáti si také vytýčili jednoznačný cíl, kterým je vítězství v příštích sněmovních volbách, získání nespokojených voličů a postu premiéra. Nejvyšší vedení prošlo jen drobnými obměnami, novým místopředsedou se stal Robert Králíček: „K větší obměně není důvod. Preference nám rostou a cítím, že se stmelujeme,“ říká v Interview Plus.
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Vyhrát příští volby, získat hlasy nespokojených voličů s mít znovu premiérskou funkci. Víkendový volební sněm hnutí ANO se nesl v bojovném duchu. Zaznělo mnoho odhodlaných slov o touze nahradit u moci současnou vládní koalici. Nejvyšší vedení ano prošlo jen drobnými obměnami. Andrej Babiš zůstává předsedou, Karel Havlíček a Alena Schillerová budou jeho nejbližšími spolupracovníky. Jakým způsobem chce ano, oslovit nerozhodnuté voliče a uspět i tam, kde se mu dříve tolik nedařilo. Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • V Interview Plus.

  • Hostem interview je nový místopředseda hnutí ANO, poslanec Robert Králíček. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají