Hovory

People first. Lidé jsou základ všeho, a proto je taky řízení firem do určité míry všude stejné, říká manažer Hanuš

Hovory

People first. Lidé jsou základ všeho, a proto je taky řízení firem do určité míry všude stejné, říká manažer Hanuš
Jan Hanuš

Plus

Jeden z nejúspěšnějších českých manažerů, který šéfoval například Kosteleckým uzeninám, prodal firmu Mall.cz a vedl nespočet dalších projektů teď zve své sledující na Dálnici do Bohnic a ze své firmy plánuje udělat jednorožce. Čím se Jan Hanuš jako manažer řídí? Proč má zelená energie podle něj smysl? A co je to Dálnice do Bohnic?
Petr Šimůnek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jako pracovní titul má na svém profilu napsáno game. Jenže nad tím zve na dálnici do Bohnic. Říká o sobě, že byl chvíli nesnesitelný vegetarián, ale už ho to přešlo. Vloni udělal největší obchod roku a možná svého života. Prodal totiž Mall.cz. Šéfoval všechno možné, od výroby jogurtů přes Kostelecké uzeniny po telekomunikace pro PPF. Vždycky ho zavolali, když měla firma průšvih, říká. Teď je to ale jinak. Teď má z firmy, kterou vede, udělat jednorožce. A vykročil na cestu rázně. Se mnou je dnes hovorech Jan Hanuš, jeden z nejúspěšnějších českých manažerů asi jo firmy Voltaire. Hezký večer, Honzo.

  • Dobrý večer. Petře, děkuji za pozvání.

  • Jak se má takto slavný manažer?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají