Hovory

Zdravé zuby nesouvisí jen s tím, jak skvělého máte zubaře. Důležitá je kvalita vaší prevence, říká zakladatelka obchodů s dentální péčí

Hovory

Zdravé zuby nesouvisí jen s tím, jak skvělého máte zubaře. Důležitá je kvalita vaší prevence, říká zakladatelka obchodů s dentální péčí
Alexandra Kala

Plus

Alexandra Kala, která je jednou z nejúspěšnějších českých podnikatelek a majitelkou sítě obchodů nejen s dentální péčí, je hostem Hovorů. Proč se rozhodla podnikat zrovna v kartáčcích? Do jak velké míry můžeme ovlivnit svoje zdraví? A co bychom si měli představit pod pojmem longevity?
Petr Šimůnek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Z večer se zaměříme na zdraví, ale možná jinak, než si myslíte. Začneme totiž od zubů. Dáme si hladovku a studenou sprchu a při tom všem se budeme bavit i o podnikání. Mým hostem je totiž Alexandra Kala, jedna z nejúspěšnějších českých podnikatelek a majitelka sítě obchodů nejen s dentální péčí. Prosím. S ahoj. Alexandro. Ahoj. Hezký večer. To by mě nikdy nenapadlo. Jsou kartáčky byznys?

  • Překvapivě ano. Potřebuji to každý. Takže nemáte 1000 nebo 10000 nebo 100000 zákazníků, ale vlastně 10 milionů.

  • Dnešních hovorech je se mnou Alexandra Kala. A bavíme se o byznysu pro 10 milionů, protože každý potřebuje kartáček na zuby. Pojďme se na to podívat, jak vlastně ten byznys je velký, kolik máte obchodů a jaký máte obrat?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají