Host ve studiu

Wow efekt nikoho nic nestojí a přitom je to úplně úžasné sdílení prožitků, usmívá se horský průvodce

Host ve studiu

Wow efekt nikoho nic nestojí a přitom je to úplně úžasné sdílení prožitků, usmívá se horský průvodce
Marek Malík ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Naším hostem je Marek Malík z Vrchlabí, jehož životní příběh a profesní dráha by možná vydaly na více životů. Kdysi to zkoušel za mixážním pultem na diskotékách, pak pracoval v médiích, především v rádiu, odešel do Prahy, aby se pak zase po letech vrátil do hor. Začal sportovat, stal se horským průvodcem, trenérem kondičního běhu a v poslední době zkouší také práci u horské služby.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové. Po písničce Karla Černocha vás i teď, osm minut po půl deváté pěkně zdravíme z Dobrého rána. No a já mám teď tady hosta, kterým je Marek Malík z Vrchlabí, jehož životní příběh a profesní dráha by možná vydal já více životů, kdy si to zkoušel taky za mixážním pultem na diskotékách, pak pracoval v médiích, v rádiu. Především odešel do Prahy, aby se pak zase po letech zpátky vrátil do hor, začal sportovat, stal se horským průvodcem, baristou, jak jsem slyšel, trenérem kondičního běhu a v poslední době zkouší také práci u Horské služby. Zapomněl jsem na něco.

  • Mají. A myslím, že ne. Dobré ráno. Dobré ráno. Čím jste chtěl být jako kluk? Mě zajímá, jestli se teda aspoň nějaká ta touha splnila.

  • A to je velký problém, protože já jsem byl vlastně jako tak trošku zmatený a ztracený v tom dětství. Já jsem absolutně nevěděl, neměl jsem žádný vzory, neměl jsem nikoho, kdo by mě jako vedl někam a kdyby mi ukázal tu cestu. Takže proto si to všechno plním v tom pozdějším věku toho.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají