Host ve studiu

Spolu kamkoliv. Marie a Štěpán Tylšovi putují s dcerou Eliškou daleko i na dlouho po celém světě

Host ve studiu

Spolu kamkoliv. Marie a Štěpán Tylšovi putují s dcerou Eliškou daleko i na dlouho po celém světě
Spolu kamkoliv. Marie a Štěpán Tylšovi jezdí s dcerou Eliškou daleko i na dlouho po celém světě

Hradec Králové

Představíme vám jednu krásnou rodinu, tedy dva dobrodruhy Marii a Štěpána Tylšovy z Hradce Králové, kteří milují cestování. A poznávání světa se nevzdali, ani když se jim narodila dcera Eliška. Někdy jedou daleko a na dlouho, jindy zase jen kousek a na chvíli a všechno pod heslem Spolu kamkoliv. Tak se ostatně jmenuje i jejich facebookový a instagramový profil, kde sdílejí své zážitky z cest s ostatními. 
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Já jsem byla po půl deváté. Dobré ráno vám přejeme z ČRo Hradec Králové. No a já jsem slíbil, že vám dnes představíme ještě jednu krásnou rodinu, tedy dva dobrodruhy Máju a Štěpána Tylšovy z Hradce Králové, kteří milují cestování a poznávání světa, se nevzdali, ani když se jim narodila dcera Eliška. Někdy jedou daleko a nadlouho, jindy zase jenom kousek a na chvíli a všechno pod heslem spolu kamkoliv, jak se taky ostatně jmenuje jich facebookový a instagramový profil, kde sdílejí své zážitky z cest s ostatními. Mája a Štěpán Tyršovy jsou našimi dnešními hosty. Tak vás tady pěkně vítám. Dobré ráno.

  • Dobré ráno. Dobré ráno. Vy máte Lišku, který si hlídá babička.

  • Hodná babička. Jaké výšce jsou asi dva roky teď?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají