Host ve studiu

Vánoční těšení aneb Advent v Hradci Králové. Rozsvícení stromů i trhy s bohatým kulturním programem

Host ve studiu

Vánoční těšení aneb Advent v Hradci Králové. Rozsvícení stromů i trhy s bohatým kulturním programem
Vánoční trhy v Hradci Králové

Hradec Králové

První adventní víkend klepe na dveře, tak je nejvyšší čas vám povědět, jaký bude Advent v Hradci Králové, kdy se rozsvítí oba velké vánoční stromy a co se chystá na Velkém náměstí, kde budou letos vánoční trhy. Proto jsme pozvali do studia ředitele a jednatele Hradecké kulturní a vzdělávací společnosti Miroslava France.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A my děkujeme za toto přání od Josefa Vágnera. Teď v Dobrém ránu ČRo Hradec Králové. Je prvního prosince, takže první čokoládě.

  • V adventním kalendáři. No taky advent za dveřmi, první adventní víkend, tak je nejvyšší čas vám povědět, jaký bude ten advent tady v Hradci Králové, kdy se rozsvítí oba velké vánoční stromy v Hradci a co všechno se chystá? Hlavně tedy na Velkém náměstí, kde budou i letos vánoční trhy. A proto jsme se teď v Dobrém ránu potkali s ředitelem a jednatelem Hradecké kulturní a vzdělávací společnosti, která má v Hradci všechno toto na starosti, Miroslavem Francem. Pane řediteli, dobrý den.

  • Hezké dopoledne. Dobrý den. Tak oba hradecké vánoční stromy už jsou na svých místech jak na Velkém náměstí, tak tady nedaleko na Masarykově náměstí. Kdy se rozsvítí.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají