Host ve studiu

Strojvůdce Hynek Posselt: Máme u nás krásné ježdění, každá trať má něco. Jen jeden úsek nemám rád

Host ve studiu

Strojvůdce Hynek Posselt: Máme u nás krásné ježdění, každá trať má něco. Jen jeden úsek nemám rád
Motorový vůz M 152.0604

Hradec Králové

Představíme vám turnovský Kolej-klub, což je spolek nadšenců do železnice. Parta, která ho v roce 2013 v Turnově oficiálně zakládala, existovala už několik let předtím a věnovala se především opravám historických nákladních vagonů. V posledních letech přibyl jeden motoráček a několik lokomotiv, takže se i letos můžete těšit na krásné nostalgické jízdy. 
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • V Dobrém ránu vám dnes ještě představíme turnovský kolej klub, což je spolek nadšenců do železnice. Parta, která ho v roce 2013 v Turnově oficiálně tenkrát zakládal a existovala ale už několik let předtím a věnovali se především a hlavně opravám historických nákladních vagónů. V poslední době a v posledních letech přibyl jeden motor a čeká několik lokomotiv, takže se určitě i letos můžete těšit taky na krásné nostalgické jízdy. No a je docela možné, že v kabině strojvedoucího bude sedět Hynek Posselt, který nám teď řekne mnohem víc. Synku, vítám vás. Dobré ráno.

  • Dobré ráno vám i posluchačům. Takže jste strojvedoucí, taky?

  • Ano, řidič vlaku. To je asi hloupý říct, že ne. Ne, toto neslyšíme rádi. Vy jste ti, kteří vedou vlak. Tak je to správně.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají