Host ve studiu

Pohádkový adventní kalendář je takové mé další dítě, směje se učitelka ve školce Monika Chalupová

Host ve studiu

Pohádkový adventní kalendář je takové mé další dítě, směje se učitelka ve školce Monika Chalupová
Monika Chalupová ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Monika Chalupová z Jičína je paní učitelkou v mateřské škole, která ale také píše a vydává moc pěkné knížky pro děti. Před rokem jsme hovořili o třech dílech jejích Pravdivých pohádek o kocourku Milouškovi. A dnes paní Monika přijela s nejnovější knížkou, kterou vám samozřejmě moc rádi představíme.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tak Dobrém ránu ČRo Hradec Králové je kolik, devět min. Po půl deváté. No a my si dnes budeme povídat s Monikou Chalupovou. Začíná paní učitelkou v mateřské škole, která také ale píše a vydává moc pěkné knížky pro děti. My jsme se tady viděli naposledy před rokem, kdy jsme představovali třetí díl pravdivých pohádek o kocourkům Milouš kovy. No a dneska paní Monika přišla s další nejnovější knížkou, kterou vám samozřejmě moc rádi představíme. Tak vás vítám, paní Moniko. Dobrý den. Dobrý den. Děkuji. A přeji pěkné ráno všem.

  • Jak se máte? Rok jsme se neviděli. Daří se. Já se mám.

  • Tvůrčím způsobem. Pořád jste ve školce? Pořád jsem ve školce. No, já to vím. V Hladné dětičky my je musíme pozdravit. S tím. Já nevím. Všechny moje koťátka. Tak na kameru stejně jen zamávej. Plodné moje ano, protože se jim určitě stýská, že tam s nimi nejistý. A musíte být. Nebojte, já, dneska ještě vodu. I vám budete tak, že se za ním a rozjedete, až skončíme. Paráda. Tak já je taky zdravím, tak jim mávám. No a co jste nám to přivezla? Pohádkový adventní kalendář. Tak se ta knížka jmenuje? Ano.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají