Host ve studiu

Ondřej s Markétou procestovali Unimogem z roku 1961 Afriku. 6 m² prostoru, 138 cm výšky a 20 000 km

Host ve studiu

Ondřej s Markétou procestovali Unimogem z roku 1961 Afriku. 6 m² prostoru, 138 cm výšky a 20 000 km
Ondřej Pivrnec s přítelkyní Markéto cestovali nejen za muzikou západní Afriky

Hradec Králové

Čeká nás cesta do Afriky, kam na svou dobrodružnou výpravu zamířil náš host Ondřej Pivrnec, který žije v Praze, ale pochází z Jičína. V květnu se vrátil z dlouhé cesty po západní Africe, během které od prosince ujel ve speciálně upraveném obytném autě kolem 20 000 km.
Jakub Schmidt

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dnes nás Dobrém ránu čeká cesta do Afriky, kam také na svou dobrodružnou výpravu zamířil i náš dnešní host Ondřej Pivrnec, který i když žije v Praze, tak pochází z našeho kraje, z Jičína konkrétně. No a v květnu se vrátil z dlouhé cesty po západní Africe, během které od prosince tedy prý ujel ve speciálně upraveném obytném autě kolem 20000 km. Ondřej ptám vás. Dobrý den. Dobré ráno. Zdravím posluchače. Tak jaké to bylo? Jaká byla cesta? Bylo to téměř pět měsíců, že ano. Bylo to velmi nárok.

  • Možné, velmi náročné a v podstatě jsme se potýkali po překročení řeky Senegal s každodenními problémy, jelikož vlastně Maroko a Mauritánie, což jsme cestou na jih brali jako tranzitní země, jsou poměrně dost uzpůsobili na to, že se tam bez problémů dá dojet. Tak za řekou Senegal se absolutně vše mění a je to velmi složité a náročné, ale tím pádem i velmi dobrodružné se to pochopitelně, když jste to nejel sám, ale jestli to s vaší přítelkyní družkou, Markéta Markétou. Já jsem si říkal tak jako že na dovolených většinou takto, když jsme spolu od rána do večera a že se projeví takové, jestli k sobě patříme, nebo ne. Že hodně párů se pak rozchází po těch 14 dnech.

  • Co vy si myslíte, že byste měl opačný vliv? Protože nás obytný prostor je přesně šest m čtverečních při 138 centimetrech výšky a myslím si, že to náš vztah poměrně stmelilo.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají