Host Radiožurnálu

Hvězdy tančí pro Paraple. „Jen s podporou státu kvalitní péči nezvládneme,“ říká šéf organizace

Host Radiožurnálu

Hvězdy tančí pro Paraple. „Jen s podporou státu kvalitní péči nezvládneme,“ říká šéf organizace
David Lukeš, ředitel Centra Paraple

Radiožurnál

Česká televize vysílá dvanáctou řadu taneční soutěže StarDance. Už pošesté dá této show i charitativní rozměr, a to podporou Centra Paraple. „Vozíčkáři zatančí, ale podobně jako v posledním ročníku, který byl před dvěma lety, nebudou tančit s páry, ale budou mít svoje číslo,“ říká ředitel organizace David Lukeš.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hostem Radiožurnálu je dnes ředitel Centra Paraple David Lukeš. Vítej, dobrý den. Dobrý den. Také dnes bude StarDance. Hvězdy budou tančit pro Paraple. Takže to je asi nejsvátečnější večer paraplete v roce, ne? Dá se to tak říct.

  • Určitě to tak dá říct ve vztahu k veřejnosti, ve vztahu k tomu, kolik lidí dokážeme oslovit. A nejen proto, abychom samozřejmě vybrali co nejvíc peněz na naši činnost, ale abychom mohli i prostřednictvím třeba medailonku, co tam budou během toho pořadu ukázaný, mohli trošku představit, co děláme.

  • Předcházelo tomu dobročinná akademie, kterou kdysi vymyslel Zdeněk Svěrák. Teď je to tady StarDance. Jak se to vyvíjí a kolikáté už je to vlastně nebo kolikátý je to ročník, kterého se účastníte?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají