Host Lucie Výborné

Světu dokážeme konkurovat, ale potřebovali bychom plavecké centrum, přeje si plavkyně Seemanová

Host Lucie Výborné

Světu dokážeme konkurovat, ale potřebovali bychom plavecké centrum, přeje si plavkyně Seemanová
Plavkyně Barbora Seemanová

Radiožurnál

České plavkyni Barboře Seemanové chybělo k bronzové medaili na mistrovství světa v plavání v Kataru pouhých třináct setin sekundy. I čtvrté místo ale považuje za obrovský úspěch. „Člověk si říká, co vlastně těch třináct setin je, to pomalu není ani mrknutí. Měla jsem mít delší nehty a ono by to třeba dopadlo,“ usmívá se čtyřnásobná Plavkyně roku. Jak se těší na olympiádu? Poslechněte si rozhovor.
Jan Pokorný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tímto dílem pořadu Host Lucie Výborné vás výjimečně provede Jan Pokorný.

  • Hostem Radiožurnálu je kromě jiného čtyřnásobná plavkyně roku Barbora Seemanová. Dobrý den. Dobrý den. Já tím začnu těch 13 setin. Mohl to být bronz ve dvoustovce kraul na MS v Dauhá. V tom dlouhém bazénu. To je fakt jenom mžik. Vrací se vám ten mžik? Ten okamžik?

  • Určitě hlavně nad tím furt přemýšlí člověk a říká si, co vlastně těch 13 setin je a že vlastně to nic není a že vlastně to jako není mrknutí pomalu. Takže určitě nad tím přemýšlet, co to je.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají