Host Lucie Výborné

Představitel vraha Hojera: Lidé mi děkují, že se mě bojí. Psychický přetlak potřebuji vymlátit, říká herec Uhlík

Host Lucie Výborné

Představitel vraha Hojera: Lidé mi děkují, že se mě bojí. Psychický přetlak potřebuji vymlátit, říká herec Uhlík
herec Petr Uhlík

Radiožurnál

Nad kočírováním vlivu role na osobní život se zamýšlí Petr Uhlík, představitel sériového vraha ze seriálu Metoda Markovič. „Když mě ale lidé zastavují, děkují za hereckou práci, nikoli za to, že si myslí, že jsem Hojer, čehož jsem se reálně bál, že se může stát,“ říká herec známý také ze seriálu Adikts. Proč nepochyboval, zda náročnou roli vzít a jak se vyrovnává s psychickými přetlaky, které z ní pramenily?
Jan Pokorný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tímto dílem pořadu Host Lucie Výborné vás výjimečně provede Jan Pokorný.

  • A naším hostem je mladý herec Petr Uhlík. Dobrý den. Dobré ráno. Nevadí vám, že říkám, že jste mladý herec, když jste mladý herec?

  • Já doufám, že jsem ještě mladý herec, takže mohli tam 25, 20 let. Máte za sebou řadu postav, tu menších, pak teď tu největší, o které se hodně mluví. Ostatně z toho projektu, ve kterém účinkujete, tady byl Petr Lněnička. Ten tam hraje takovou normální postavu. Když to vyhrajete, toho Hojera, to sadistického vraha v tom šestidílném seriálu. Metoda Markovič.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají