Host Lucie Výborné

Nad rolí ve filmu Tancuj Matyldo jsem neváhala, přiznává herečka Rázlová. V čem ji inspiruje Karel Roden?

Host Lucie Výborné

Nad rolí ve filmu Tancuj Matyldo jsem neváhala, přiznává herečka Rázlová. V čem ji inspiruje Karel Roden?
Herečka Regina Rázlová

Radiožurnál

Herečka Regina Rázlová je herečka a pedagožka. Za svoji kariéru působila v řadě televizních, filmových a divadelních rolí. V současné době je možné ji vidět v novém snímku Tancuj Matyldo. Ztvárnila v něm hlavní roli ženy zasažené Alzheimerovou nemocí. „I komedie má dvě strany reflektoru, světlo a stín, důležité je nebrat se moc vážně,“ popisuje herečka. Co je podle ní dobré herectví?
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Sponzorem pořadu je on-line knihkupectví Palm. Knihy tečka. Cz. Čtení pro každého ve všech podobách knihy, knihy a audioknihy. Najděte se v příbězích na pány knihy tečka. Cz.

  • Tímto dílem pořadu Host Lucie Výborné vás provede Vladimír Kroc.

  • Hostem Radiožurnálu je dnes herečka Regina Rázlová. Dobrý den. Dobrý den. Vzpomenete si kdy, myslím, v jakém okamžiku k vám přišla nabídka zahrát si Matyldu, ženu, kterou zmáhá Alzheimerovou nemocí, ve filmu tancuj, Matyldo.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají