Host Lucie Výborné

U nás doma se ke slovu nedostanete. Všichni mluví najednou a zaujme ten nejhlasitější, směje se Ivana Chýlková

Host Lucie Výborné

U nás doma se ke slovu nedostanete. Všichni mluví najednou a zaujme ten nejhlasitější, směje se Ivana Chýlková
Herečka Ivana Chýlková

Radiožurnál

Ivana Chýlková je bez vší pochybnosti šarmantní žena a také žena mnoha talentů. Na divadle je nepřehlédnutelnou herečkou, také zpívá, ve Stardance se proměnila v energickou tanečnici. Jak ale vypadá její život mimo pódium? Co dělá ráda ve volném čase? Poslechněte si celý rozhovor.
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte podcast pořadu Host Lucie Výborné? Mým ho.

  • Čteme, je dneska herečka Ivana Chýlková. Vítám vás tady. Dobrý den. Dobré ráno. Celou dobu jsem přemýšlela, jak ten náš rozhovor začít a přemýšlela jsem o tom, jak jste vypadala a jaká jste byla, když vám bylo 10 let. A za chvíli vám řeknu proč. Dobře. Vy jste někde se mají fotografii. To není nahoře. Tak to ale pravda, že já z té doby vlastně moc žádnou fotografii nemám, protože já bydlím. Ne, ne, protože v té době můj obličej navštívilo 72 Bradavic, takže já jsem se nechtěla ani fotit, nechtěla jsem nic. Takže jsi doby nemám žádný fotografie. Takže takto jsem vypadala. Byla jsem vytáhla hubená v poměrně krátkých věcech, protože když s tím něco koupili, tak za měsíc mi to nebyla. Ostříhaná jsem byla tak, aby se ušetřilo. Čili do poroty je ofinu takto do půlky čela, abych nemusela jít další týden, ale třeba za dva měsíce. No a potom samozřejmě tady tuto nadílku, kterou jsem dostala, která se držela rok, těch se dva bradavice.

  • No, já vám řeknu, proč se na to ptám. Já jsem v nějakou chvíli nabyla přesvědčení, že vy jste pipi Dlouhá punčocha.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají