Host Lucie Výborné

Knír málokomu sluší. Budí ve společnosti zvědavost, debatou se šíří osvěta, směje se koordinátor fondu Muži proti rakovině

Host Lucie Výborné

Knír málokomu sluší. Budí ve společnosti zvědavost, debatou se šíří osvěta, směje se koordinátor fondu Muži proti rakovině
Jiří Hofreiter, koordinátor kampaně Muži proti rakovině

Radiožurnál

Listopad je měsícem zasvěceným mužskému zdraví. Po celý měsíc probíhá charitativní akce Movember, která dělá osvětu prevenci a léčbě rakoviny varlat a prostaty a také získává peníze na moderní léčbu. Jiří Hofreiter je koordinátor Nadačního fondu Muži proti rakovině, který akci Movember pořádá. Poslechněte si rozhovor s kreativcem, příležitostným DJ a nově také autorem knihy Buďsbohem o mužském zdraví, o nastavení dobrého marketingu i o síle sdílení.
Jan Pokorný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tímto dílem pořadu Host Lucie Výborné vás provede.

  • Jan Pokorný.

  • Jiří Hofreitr je koordinátorem nadačního fondu Muži proti rakovině. Dobrý den. Jiří. Dobrý den. Jak o tomto onemocnění mluvit, aby posluchač v obavách z neveselého tématu od rádia neodešel. Když my chceme, aby zůstal, aby si uvědomil, jak je tedy prevence důležitá.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají