Host Lucie Výborné

Když jsem před deseti lety nastupoval do Ředitelství silnic a dálnic, mělo pověst horší než věznice na Pankráci, směje se tiskový mluvčí

Host Lucie Výborné

Když jsem před deseti lety nastupoval do Ředitelství silnic a dálnic, mělo pověst horší než věznice na Pankráci, směje se tiskový mluvčí
Jan Rýdl, tiskový mluvčí Ředitelství silnic a dálnic

Radiožurnál

Potkáte ho zásadně ve žluté vestě, na briefingu často s termoskou a buchtou pro novináře. Pro tiskového mluvčího Ředitelství silnic a dálnic je jeho práce splněný sen, jinde by se prý moc nudil. „Dělat někde na tropickém ostrově správce milionářské rezidence, to bych asi shnil, možnost bavit se s lidmi je nádhera,“ říká Jan Rýdl. Jak čelí nazlobeným komentářům řidičů na českých silnicích? Poslechněte si celý rozhovor.
Jan Pokorný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Sponzorem pořadu je on-line knihkupectví Palm. Knihy tečka. Cz. Čtení pro každého ve všech podobách knihy, knihy a audioknihy. Najděte se v příbězích na pány knihy tečka. Cz.

  • Tímto dílem pořadu Host Lucie Výborné vás provede.

  • Jan Pokorný vystupuje v médiích, zejména když je nějaký problém na silnici a dálnici mívá žlutou vestu jako důkaz, že chodí v dresu firmy, o jejíž mediální obraz se taky stará. Předtím byl novinářem. Hostem je mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Jan Rýdl. Dobrý den. Krásný dobrý den. Tu vestu máte po svém. Co to je? Levici? Ano, ano. Vy v tom i spíte, ne?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají