Host Lenky Vahalové

Na novou desku mám krásné reakce. Plamen značí sílu, kterou v sobě člověk má, vysvětluje zpěvačka Kateřina Marie Tichá

Host Lenky Vahalové

Na novou desku mám krásné reakce. Plamen značí sílu, kterou v sobě člověk má, vysvětluje zpěvačka Kateřina Marie Tichá
Kateřina Marie Tichá

Rádio Praha

Se svou novou deskou vyrazila na turné a na většinu koncertů jsou lístky dávno pryč. Vyprodat ale dokázala i básnickou sbírku, kterou napsala. O hudbě, poezii i svobodě mluvila ve studiu Rádia Praha zpěvačka Kateřina Marie Tichá.
Lenka Vahalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hezký den s Lenkou Kabrhelovou. Posloucháte rádio Praha a se mnou ve studiu už je Kateřina Marie Tichá. Eva, zdravím. Dobrý den. Krásný den. Já bych chtěla teď je a mluvit o vašich koncertech, o turné a také o nové desce, protože my jsme v podstatě uprostřed vašeho turné a před námi jsou ještě koncerty v Praze a dalších městech, ale vlastně už se ta místa skoro vyprodaná. Tak jak to vypadá s dalšími koncerty, když se fanoušci nedostanou? Kromě Prahy nás čekají ještě Vratislavice u Liberce nebo jako součást Liberce a potom taky Pardubice a 6. 4. a nevím, no vlastně. Myslím si, že většina těch ostatních koncertů už bude skutečně vyprodaných. Možná ještě loket. A jinak je to skoro pryč. No což jste ráda? No hrozně hrozně ráda. Takže pak vás uvidíme třeba až na letních festivalech anebo mezitím turné, ale ten budete mít nějaké koncerty. A my máme v dubnu do celé volno, což je strašně fajn, protože únor a březen jsou teďka opravdu hodně hodně natřískaný. A potom od května my máme vlastně nejvíc koncertů v květnu, v červnu a v září. My máme vlastně v červenci a srpnu hrozně málo hraní. Let. Nějak se to sešlo, že se to všechno nacpalo tady do těch měsíců před a po.

  • Tak že tip pro pořadatele.

  • Nad bráně volejte Valenta volno a červenec, srpen ještě v pořádku. Máte na kontě druhou desku plamen a on je v podstatě chvíli venku. Tak jaké jsou zatím reakce? Zatím jsou veskrze pozitivní, dost a jsem vlastně jenom jednu jedinou negativní reakci od nějaký paní do správy, která psala mezi každými třemi písmenky tečku, tak ta trvala.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají