Dvacet minut Radiožurnálu

Skepticismus Čechů k Evropské unii? Dědictví Václava Klause, míní pirátský lídr eurovoleb Kolaja

Dvacet minut Radiožurnálu

Skepticismus Čechů k Evropské unii? Dědictví Václava Klause, míní pirátský lídr eurovoleb Kolaja
Marcel Kolaja

Radiožurnál

Jaké složení bude mít Evropský parlament po volbách v příštím roce? Kolik mandátů může mít v Evropském parlamentu česká Pirátská strana? A co budou Piráti v těchto volbách považovat za úspěch? Vladimír Kroc se ptal europoslance Marcela Kolaji, nově zvoleného volebního lídra Pirátské strany.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Co nabídne česká pirátská strana v kampani před volbami do Evropského parlamentu? Proč aktualizovala stanovy a jak dopadne vnitřní hlasování této koaliční strany o ministru spravedlnosti Pavlu Blažkovi?

  • Hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je dnes europoslanec a první místopředseda České pirátské strany Marcel Kolaja. Dobrý den. Dobrý den. Rozhovor natáčíme dvě hodiny před vysíláním. Vaši spolustraníci v sobotu rozhodli, že budete lídrem pirátské kandidátky pro volby do Evropského parlamentu. 299 hlasů z 543 možných.

  • Je to úspěch? Tak já si myslím, že to.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají