Dvacet minut Radiožurnálu

Pavel Fischer: Řada voličů mě nevolila z obavy, že by vyhrál Andrej Babiš. Jako neúspěch to nevnímám

Dvacet minut Radiožurnálu

Pavel Fischer: Řada voličů mě nevolila z obavy, že by vyhrál Andrej Babiš. Jako neúspěch to nevnímám
Pavel Fischer

Radiožurnál

První kolo prezidentské volby překvapilo vysokou účastí voličů. Jeho výsledek už tolik překvapivý nebyl. Postoupili kandidáti, které předvolební průzkumy řadily k favoritům. Jaký význam a smysl měla účast těch, kteří nepostoupili? Podařilo se jim obohatit předvolební kampaň? Byla politická debata před prvním kolem férová, nebo zmanipulovaná? Vladimír Kroc se ptal senátora a neúspěšného prezidentského kandidáta Pavla Fischera.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • První kolo prezidentské volby překvapilo vysokou účastí voličů. Jeho výsledek už tolik překvapivý nebyl. Postoupili kandidáti, které předvolební průzkumy řadily k favoritům. Jaký význam a smysl měla účast těch, kteří nepostoupili? Podařilo se jim obohatit předvolební kampaň? Byla politická debata před prvním kolem férová, nebo zmanipulovaná?

  • Hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je dnes senátor Pavel Fischer, neúspěšný kandidát na prezidenta. Dobrý den.

  • Dobrý den. Děkuji za pozvání.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu