Pro a proti

Debata o důchové reformě? Už nemáme zájem, říká Juchelka. Hnutí ANO chce jen politické body, kritizuje Decroix

Pro a proti

Debata o důchové reformě? Už nemáme zájem, říká Juchelka. Hnutí ANO chce jen politické body, kritizuje Decroix
Zástupci koalice a opozice jednali u prezidenta o důchodové reformě

Plus

Spor o to, kdo s čím souhlasil a nesouhlasil na jednání o důchodové reformě na Pražském hradě, vyvrcholil ve čtvrtek oznámením hnutí ANO, že s vládou Petra Fialy už nebude jednat vůbec. „Napsali jsme velmi slušný dopis, že se toho nebudeme nadále účastnit. Nikoho neurážíme,“ popisuje vývoj situace poslanec hnutí ANO Aleš Juchelka. Vláda obstrukce kritizuje. „Celá koalice je připravená jednat,“ říká místopředsedkyně ODS Eva Decroix. 
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Spor o to, kdo s čím souhlasil a nesouhlasil na jednání o důchodové reformě na Pražském hradě, vyvrcholil ve čtvrtek oznámením hnutí ANO, že s vládou Petra Fialy už nebude jednat o vůbec. Místopředseda ano Karel Havlíček řekl, že jednat s vládou o otázkách strategického charakteru nemá smysl. Může za krach jednání o penzijní reformě vláda, nebo opozice?

  • Pro a proti.

  • Hosty pro a proti jsou poslankyně ODS, místopředsedkyně této strany Eva Decroix. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu