Dnešní Plus

Na odlišné názory jsme v ANO zvyklí. Vondrák ale nejednal před volbami týmově, míní hejtman Schiller

Dnešní Plus

Na odlišné názory jsme v ANO zvyklí. Vondrák ale nejednal před volbami týmově, míní hejtman Schiller
Hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller (ANO)

Plus

Ve středu odpoledne se sejde předsednictvo hnutí ANO, aby zhodnotilo prezidentské volby jejich kandidáta i kritizovanou předvolební kampaň a také to, že moravskoslezský hejtman a místopředseda ANO Ivo Vondrák a ostravský primátor Tomáš Macura veřejně podpořili Babišova protikandidáta. Andrej Babiš by měl také vedení ANO sdělit, jak vidí své další působení ve Sněmovně. Jak na situaci nahlíží hejtman Ústeckého kraje za ANO Jan Schiller?
Věra Štechrová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dnes odpoledne se sejde předsednictvo hnutí ANO, aby zhodnotilo prezidentské volby jejich kandidáta. Předseda ano Andrej Babiš se dostal do druhého kola, ve kterém s rozdílem skoro milionu hlasů prohrál s Petrem Pavlem. Předsednictvo by mělo zhodnotit i kritizovanou předvolební kampaň a také to, že moravskoslezský hejtman a místopředseda ano. Ivo Vondráka. Ostravský primátor Tomáš Macura veřejně podpořil i Babišova protikandidáta. Andrej Babiš by měl také vedení ano sdělit, jak vidí své další působení ve sněmovně. Já teď ve vysílání vítám hejtmana Ústeckého kraje za ANO Jana Schillera. Dobrý den.

  • Dobrý den vám i posluchačům.

  • Pane hejtmane, byly to už třetí volby, kde hnutí ANO neuspělo tak, jak si představovalo. Měli by podle vás nastat nějaké změny ve vedení hnutí?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají