2 x 2

Miliardář Vlček: Filantrop, který věnoval jeden a půl miliardy na pomoc vážně nemocným dětem

2 x 2

Miliardář Vlček: Filantrop, který věnoval jeden a půl miliardy na pomoc vážně nemocným dětem
Šéf Avastu Ondřej Vlček

Plus

Rodina Vlčkova předloni založila nadaci, aby mohla pomáhat vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Jak moc se jim daří a jak moc to inspirovalo i další vrcholné české manažery a miliardáře, aby se věnovali mecenášství a charitativní činnosti?
Petr Šimůnek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dvakrát dvě jsou čtyři jednoduché počty a ty platí i v byznyse, i když tam to někdy může být trochu složitější, protože je rozdíl, jestli dostanete čtyři koruny anebo čtyři eura. A je lepší dostat dvacetkrát víc anebo ne? O tom je tento pořad o byznysu, který chce víc. A je jedno, jestli ho vedou matadoři, nebo ti z výběru 30 pod 32 x. O současnosti a dvakrát o plánech dnes s Ondřejem Vlčkem, prezidentem technologické společnosti. Žijí nebo gen. John John.

  • No dřív to bylo NortonLifeLock. Předtím to bylo ještě taky kus Avastu. Je to zkrátka někdejší šéf antivirové firmy Avast. A pro dnešní dvakrát dvě je také klíčové zmínit jeho roli v nadaci rodiny Vlčkových, protože dnes, když vy teď posloucháte, je Štědrý den a o štědrosti se taky budeme bavit. Od mikrofonu vás zdraví Petr Šimůnek, šéfredaktor magazínu Forbes.

  • Dva x dva s Petrem Šimůnkem.

Ostatní také poslouchají