2 x 2

Lodí máme nepočítaně a všechny zachovávají genius loci naší staré Prahy, říká převozník pražský

2 x 2

Lodí máme nepočítaně a všechny zachovávají genius loci naší staré Prahy, říká převozník pražský
Svatojánská slavnost Navalis

Plus

„To, co nás od začátku živí, je základ, jsou vyhlídkové plavby pražskými Benátkami – začal jsem s tím v roce 1993 na Čertovce,“ popisuje převozník pražský Zdeněk Bergman. „Jsem vodohospodář, nic jiného neumím, a všechna přístaviště v naší produkci jsem si sám namaloval a pak jsme je postavili, vyrobili a osadili na místa, kde do té doby nikdo nic podobného neprovozoval,“ dodává.
Petr Šimůnek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dvakrát dvě jsou čtyři jednoduché počty. A ty platí i v byznyse, i když tam to někdy může být trochu složitější. Je totiž rozdíl, jestli dostanete čtyři koruny anebo čtyři eura. A je lepší dostat dvacetkrát víc anebo ne? O tom je tento pořad o byznysu, který chce víc. A je jedno, jestli ho vedou matadoři, nebo ti z výběru 30 pod 32 x o současnosti a dvakrát o plánech. Dnes se Zdeňkem Bergmanem, převozníkem pražským. Dobrý den Zdeňku.

  • Dobrý den. Dobrý poslech a dobré počty, nebo spíš dneska. Dobrou plavbu přeje Petr Šimůnek, šéfredaktor magazínu Forbes.

  • Dva x dva s Petrem Šimůnkem.

Ostatní také poslouchají