2 x 2

Liko-s zdražování energií moc netrápí

2 x 2

Liko-s zdražování energií moc netrápí
zelená střecha (ilustrační obr.)

Plus

V době krize převzal Jan Musil rodinný výrobní a stavební podnik Liko-S se sídlem ve Slavkově u Brna. Jeho otec Libor Musil tvrdí, že podnikání je rebelie a udržitelné podnikání cesta k budoucnosti. Proč je až tak moc neštve zdražování energií a co by se Češi mohli naučit od indického byznysu, se zeptá Petr Šimůnek.
Petr Šimůnek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dvakrát dvě jsou čtyři jednoduché počty. A ty platí i v byznyse, i když tam to někdy může být trochu složitější. Je totiž rozdíl, jestli dostanete čtyři koruny anebo čtyři eura. A je lepší dostat dvacetkrát nebo třeba dvacetkrát víc anebo ne? O tom je tento pořad o byznysu, který chce víc. A je jedno, jestli ho vedou matadoři, nebo ti z výběru 30 pod 32 x o současnosti a dvakrát o plánech. Dnes s Janem Musilem, který jako zástupce nastupující generace vede společnost Liko. Dobrý den, Honzo.

  • Dobrý den Petře. Od mikrofonu vám dobré počty a dobrý poslech přeje Petr Šimůnek, šéfredaktor časopisu Forbes dva x dva.

  • S Petrem Šimůnkem.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají