Zprávy pro Královéhradecký kraj

Jaké jsou plány nového generálního ředitele státního podniku Lesy České republiky Dalibora Šafaříka?

Zprávy pro Královéhradecký kraj

Jaké jsou plány nového generálního ředitele státního podniku Lesy České republiky Dalibora Šafaříka?
Novým generálním ředitelem státního podniku Lesy ČR bude dosavadní ekonomický náměstek firmy Dalibor Šafařík

Hradec Králové

Generálním ředitelem státního podniku Lesy ČR, se sídlem v Hradci Králové, se stane Dalibor Šafařík. Do funkce ho vybral ministr zemědělství Zdeněk Nekula z KDU-ČSL. Dalibor Šafařík byl od letošního června ekonomickým ředitelem podniku, řadu let působil na Lesnické a dřevařské fakultě brněnské Mendelovy univerzity.
Romana Joudalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Generálním ředitelem Lesů ČR se stane Dalibor Šafařík. Do funkce ho vybral ministr zemědělství Zdeněk Nekula z KDU-ČSL. Daniel Šafařík byl od letošního června ekonomickým ředitelem státního podniku. Řadu let působil na Lesnické a dřevařské fakulty brněnské Mendelovy univerzity. Nastupující generální ředitel Lesů ČR Dalibor Šafařík je právě teď hostem Dobrého odpoledne ČRo Hradec Králové. Vítejte ve vysílání. Zdravím vás.

  • Já vás také zdravím. Dobré odpoledne vám i posluchačům.

  • Pane Šafaříku, funkce se máte oficiálně ujmout příštím týdnu. Jaké budou vaše první kroky a jaké jsou ty největší výzvy, před kterými státní podnik teď stojí.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají