Zaostřeno

Udrž to! Sedm dní pro planetu. Tak se jmenoval projekt Českého rozhlasu, který vybízel k úpravě životního stylu

Zaostřeno

Udrž to! Sedm dní pro planetu. Tak se jmenoval projekt Českého rozhlasu, který vybízel k úpravě životního stylu
udrz_to_2100x1400_vizual.jpg

Plus

V pořadu Zaostřeno nabídneme shrnutí toho nejdůležitějšího a položíme si několik zásadních otázek. Je nutné, aby se z nás kvůli záchraně planety stali asketové? Jaký dopad má snažení jednotlivce? A může být klimatická krize příležitostí ke změně? Pořad připravila Šárka Fenyková.
Šárka Fenyková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Drž to. Sedm dní pro planetu. Tak se jmenoval projekt ČRo, který vybízel k úpravě životního stylu. V pořadu Zaostřeno teď nabídneme shrnutí toho nejdůležitějšího a položíme si hned několik zásadních otázek. Je nutné, aby se z nás kvůli záchraně planety staly asketové. Jaký dopad má snažení jednotlivce a může být klimatická krize příležitostí ke změně? Dobrý poslech přeje Šárka Fenyková.

  • Zaostřeno.

  • A trochu netradičně představím hned na úvod našeho hlavního hosta. Ve studiu vítám vedoucího programu jako škola pod vzdělávacím centrem Tereza Jana Smrčku. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají