Sportžurnál

Sportžurnál s Filipem Šedivým

Sportžurnál

Sportžurnál s Filipem Šedivým
Radiožurnál a mistrovství světa v ledním hokeji 2019

Radiožurnál

Jaromír Jágr uvažuje o konci hokejové kariéry. Tenisový turnaj v Ostravě. České volejbalistky na MS. Fotbalová liga. Premier League. Tragédie při nepokojích na fotbalovém utkání v indonéském Malangu.
Filip Šedivý

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A deníkem sport. K návratu podle svých slov postrádá motivaci, chuť a čas, protože je zaneprázdněný starostí o chod extraligových Rytířů. Situaci by mohla změnit snad jen akce Winter Classic se zápasy pod širým nebem. Pokud by ale Jaromír Jágr, olympijský šampion z Nagana a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu i MS a druhý nejproduktivnější hráč historie NHL opravdu už nehrál. Pak by jeho posledním zápasem dlouhé, bohaté a úspěšné kariéry byl ten z 20. dubna letošního roku v baráži s Jihlavou, po kterém Rytíři slavili udržení mezi elitou. To byla aktuální zpráva na začátek hodiny věnované sportu. Za chvíli budeme pokračovat s tenisem. Hezký večer.

  • Radiožurnál sport.

  • A Filip Šedivý.

Ostatní také poslouchají