Speciál Radiožurnálu Sport

Tereza Hrochová si v maratonu na mistrovství světa doběhla pro 17. příčku. Jak se daří ostatním českým atletům?

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Česká vytrvalkyně Tereza Hrochová při maratonu na mistrovství světa v atletice v Eugene

Radiožurnál Sport

V americkém Eugene probíhá 18. mistrovství světa v atletice. Na stadionu Hayward Field se v úvodních dnech šampionátu českým reprezentantům příliš nedařilo. V rozbězích skončili překážkáři Petr Svoboda a Vít Müller stejně jako mílař Filip Sasínek, postup do finále běhu na 1500 metrů pak byl nad síly dvojice Kristiina Mäki, Diana Mezuliáníková. Naopak spokojená z Eugene bude odjíždět maratonkyně Tereza Hrochová, která doběhla na sedmnáctém místě s druhým časem kariéry.