Setkání u mikrofonu

První pomoc učí už ve školkách, seniorům zajišťuje dopravu. I tak pomáhá Český červený kříž

Setkání u mikrofonu

První pomoc učí už ve školkách, seniorům zajišťuje dopravu. I tak pomáhá Český červený kříž
Nová moderátorka Setkání u mikrofonu - hasička Jiřina Brychcí a její první host - ředitelka jabloneckého Oblastního spolku ČČK Ludmila Fidlerová

Liberec

V Setkání u mikrofonu se v roli moderátorky představila Jiřina Brychcí, starostka Krajského sdružení hasičů Libereckého kraje a Okresního sdružení hasičů Jablonec nad Nisou. Z dobrovolnické oblasti je i Ludmila Fidlerová, ředitelka jabloneckého Oblastního spolku Českého červeného kříže, která usedla do pomyslného křesla pro hosta.

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Krásný dobrý den. Na vlnách ČRo Liberec vás, vážení posluchači, zdraví ve své premiéře Jiřina Brychcí, starostka Krajského sdružení hasičů Libereckého kraje a zároveň okresního sdružení hasičů Jablonec nad Nisou. Před pár dny jsem si tady ve studiu ČRo Liberec moderátor.

  • Dvou Ivetou Kalátovou povídala já a povídání bylo o hasičích, hlavně těch dobrovolných. Mimochodem, to povídání pro mě bylo moc příjemné a dneska bych vám ráda představila svou kolegyni také z oblasti dobrovolnické, i když trochu jiné než klasické. Jsme v pořadu setkání u mikrofonu a já mám u sebe dnešního hosta Lídu Fidlerovou.

  • Techno je jednou poprvé a tím poprvé je pro mě dnes role moderátora v programu setkání u mikrofonu. Mým úplně prvním hostem je vlastně skoro kolegyně, paní ředitelka oblastního spolku Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou paní Ludmila Fiedlerová.

Více z pořadu