Setkání u mikrofonu

Troufám si říct, že jsme asi největším spolkem v zemi, odhaduje starostka dobrovolných hasičů Monika Němečková

Setkání u mikrofonu

Troufám si říct, že jsme asi největším spolkem v zemi, odhaduje starostka dobrovolných hasičů Monika Němečková
Starostka dobrovolných hasičů Libereckého kraje Jiřina Brychcí si pozvala Moniku Němečkovou, starostku Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska

Liberec

Setkání u mikrofonu bylo tentokrát o dobrovolných hasičích. Do křesla pro hosta usedla Monika Němečková, starostka Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Ptala se jí Jiřina Brychcí, starostka dobrovolných hasičů Libereckého kraje a nová moderátorka pořadu.
Jiřina Brychcí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jsem ráda, že mé pozvání do programu setkání u mikrofonu přijala starostka Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Ing. Monika Němečková.

  • Moniko, vítají v Liberci. Děkuji za příjemné pozvání a velmi ráda jsem přijela do Liberce. Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je podle dnešní legislativy spolek.

  • Hlavních spolek, který má pod sebou na různých stupních spolky pobočné. Tak na Moniku, prosím tě, námi posluchačům představ naše sdružení.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají