Setkání u mikrofonu

4násobný mistr světa, zlatý hoch z Nagana, finalista StarDance. Tím vším je Martin Procházka

Setkání u mikrofonu

4násobný mistr světa, zlatý hoch z Nagana, finalista StarDance. Tím vším je Martin Procházka
Martin Procházka

Liberec

Kolega Pavel Petr si do pořadu Setkání u mikrofonu pozval vzácného hosta, z hokejového i tanečního prostředí. Martin Procházka má vzpomínky i na libereckou hokejovou arénu.
Pavel Petr

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Na vlnách ČRo Liberec právě teď dostala prostor pořad setkání u mikrofonu dne se vzácným hostem hokejového i tanečního prostředí. Je olympijským vítězem z Nagana, čtyřnásobným mistrem světa a zúčastnil se populární televizní soutěže StarDance. Možná už tušíte, že mé pozvání přijal Martin Procházka. Martine, díky za tvůj čas. Ale toto když by za pozvání, Pavel Petr vám od mikrofonu přeje ničím nerušený poslech.

  • Setkání u mikrofonu právě teď posloucháte ve vysílání ČRo Liberec. Velkým hostem Martinem Procházkou, olympijským vítězem a čtyřnásobným mistrem světa. Nebo to Liberci, kde se v hodně často potkáváme. A na úvod se zeptám, protože my jsme se sešli po ránu, tak bez čeho hokejista nestane? Bez kávy nebo bez čeho?

  • Bez toho, aniž by pro křupal kolena, se to si myslím, že vždycky základ. Každopádně potom, když jsem se trošku do sebe nebo aspoň hráč, který už je ve věku, kdy už nehraje hokej, tak mě teda kolona z doby osobně moc. Takže já než to vždycky jako trošku pro křupou a než se rozchodím, tak pak si dojdu pro kafe a začnou se pomalu.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají