Psovod roku 2023 Filip Dvořák, pes Norman a tisková mluvčí policie Klára Jeníčková | Foto: Hana Hauptvogelová, Český rozhlas

Psovod Filip Dvořák z Českolipska a jeho služební pes Norman mají asi nejmodřejší oči z celého policejního sboru. Norman je kříženec a taky nejspíš první psí policejní posila z útulku. „Je takový jiný, prostě takový pérák. Rád skáče, běhá. Ze začátku jsem s tím dělal akorát poslušnost a běhal jsem s ním. Pak jsem s ním začal dělat stopy, a ve finále skončil u policie,“ popisuje Filip Dvořák.
Marie Veselá

Všechny epizody

Radiožurnál

Více ze stanice
Seriál Radiožurnálu

Seriál Radiožurnálu

Pravidelné seriály z vysílání Radiožurnálu. Zajímavá témata, reportáže z vašeho kraje, kulturních akcí i historie. Jednotlivé díly seriálů vysíláme během ranního, dopoledního, odpoledního, večerního i nočního a víkendového proudového vysílání. Všechny záznamy epizod najdete na webu.

Více z pořadu

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu