Radiožurnál Sport

V druhém závodním dni během olympijských her v Naganu obsadila Kateřina Neumannová v závodě na 15km klasicky 9. místo | Foto: Alžběta Švarcová, Český rozhlas

Premiérový závod snowboardingu na olympijských hrách v Naganu provázela hustá mlha a sněžení. V mlze byla na pár dní i nejcennější medaile, kterou 8. února 1998 získal Kanaďan Ross Rebagliati. Dopingová zkouška totiž odhalila překročené hodnoty THC. V odvolacím procesu nakonec kanadskému závodníkovi pomohlo i vyjádření, že marihuanu nekouřil, ale pouze vdechoval. České běžkyně na lyžích byly v druhém závodním dni her od medaile daleko, do soutěží se zapojili i krasobruslaři. 
Jaroslav Plašil

Všechny epizody

Radiožurnál Sport

Více ze stanice
Seriál Radiožurnálu Sport

Seriál Radiožurnálu Sport

Pravidelné seriály z vysílání Radiožurnálu Sport. Zajímavá témata, reportáže ze sportovních akcí i ohlédnutí do historie sportu.

Více z pořadu

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu