Seriál Radiožurnálu Sport

Derby v sezoně 1995? Chovancův překvapivý návrat do sestavy a vítězný gól Pavla Nedvěda (5/7)

Rozhodující branku v pražském derby vstřelil v roce 1995 Pavel Nedvěd. Tehdy v dresu Sparty

Radiožurnál Sport

Byl to tehdy obrovský šok, když se v sestavě Sparty půl roku po konci kariéry objevil bývalý reprezentant Jozef Chovanec. Letenskému klubu pomohl v roce 1995 k vítězství v derby na Slavii. Brankou v poslední minutě utkání prohrála Slavia 0:1 a autorem rozhodujícího gólu byl Pavel Nedvěd. Kuriozitou bylo, že se už ve 4. minutě utkání zranil hlavní rozhodčí a střídal. Ve vršovickém Edenu sledoval zápas před dvaceti osmi lety reportér Miroslav Bureš. Poslechněte si reportáž.