Radioporadna

Vyrobte si svůj domácí bylinkový balzám na rty. Farmaceutka Daniela Suchánková vám poradí, jak na to

Radioporadna

Vyrobte si svůj domácí bylinkový balzám na rty. Farmaceutka Daniela Suchánková vám poradí, jak na to
Balzám na rty

Hradec Králové

Dnes se v naší radioporadně věnujeme bylinkám a všemu, co si doma můžeme i sami připravit a vyrobit. Naším hostem je PharmDr. Daniela Suchánková, Ph.D. z Katedry farmakognozie a farmaceutické botaniky Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové.
Jana Kudyvejsová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dnes se budeme věnovat bylinkám a všemu, co si doma můžeme i sami připravit a vyrobit, protože naším hostem je doktorka farmacie Daniela Suchánková. Pěkné dopoledne. Vítáme vás.

  • Pěkné dopoledne vám i posluchačům.

  • Takže my dnes se budeme věnovat i nějaké té domácí výrobě a takové, aby každý měl možnost to zvládnout a aby pro každého byly dostupné ty suroviny, které budeme používat. Takže než se pustíme do konkrétních bylinek, tak co všechno je možné si z nich doma vyrobit vlastně tak, abychom to zvládli i třeba podle jednoduchého návodu a nepotřebovali úplně na tu vysokou školu a spoustu zkušeností.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají