Radioporadna

Síla baterky elektrokola je nejdůležitější. Můžete tak ujet i 170 km v kopcích, doporučuje odborník

Radioporadna

Síla baterky elektrokola je nejdůležitější. Můžete tak ujet i 170 km v kopcích, doporučuje odborník
Elektrokolo (ilustrační foto)

Hradec Králové

Cyklistů díky krásnému počasí přibývá. Máte po zimě kolo vyčištěné a seřízené? Nebo si chcete pořídit nové? Pak by se vám mohla hodit naše radioporadna, kde se pokusíme poradit. Probereme všechna kola včetně elektrokol. Ve studiu jsme přivítali specialistu a vášnivého cyklististu Jana Vejběru.
Pavla Kindernayová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je rušném. Pár dnů dělají opravdu radost. Cyklistů díky tomu také přibývá. Máte po zimě kolo vyčištěné, seřízené, nebo chcete pořizovat nové, tak bych vám mohla hodit právě ta dnešní radiu poradna, kde se pokusíme poradit. Vezmeme všechna kola včetně elektrokol. Možná i na tříkolky pro seniory by se mohlo dostat. Ve studiu máme specialistu a vášnivého cyklistu Jana ve výběru. Vítejte. Dobré dopoledne. Dobrý den. Od května běží projekt do práce na kole. Zapojujete se?

  • Zapojím se vy. To výborná věc, protože ty momentálně Hradci Králové máme. Uzavřeli několik křižovatek hlavních, který vedou do fakultní nemocnice a je to ideální věc. A v tom květnu ještě výborný počasí, že ráno se dá, je to odporný. Jsou extrémní vedra, už zima, takže to je skvělá vidět. Myslím, že to dopravě pomůže.

  • 20000 lidí se letos přihlásilo, tak nevím, jestli je to hodně nebo málo. Možná bychom si lidé při té čtvrti na Hrad se, že to je pěkný číslo, ne? Ne ty celorepublikově, ale to zase není tolik hře. No, já doufám, že toto číslo nejsou jenom ti, kteří jezdí na kole, ale ti, co rádi soutěží. Těch, co jezdí, bude určitě podstatně víc. Kdo podle vás nemůže jezdit na vůbec žádném typu kola?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají