Radioporadna

Rozdíl mezi psychoterapeutem a krizovým interventem? První řeší dlouhodobý problém, druhý krizi

Radioporadna

Rozdíl mezi psychoterapeutem a krizovým interventem? První řeší dlouhodobý problém, druhý krizi
Šárka Šatrová ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Hostem naší radioporadny je Šárka Šatrová, psychoterapeutka a krizová interventka psychiatrického oddělení Oblastní nemocnice v Jičíně. Jako téma jsme pro dnešek zvolili krizovou intervenci, což možná není úplně tak běžné a známé v českých nemocnicích.
Jana Kudyvejsová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Začínáme v 11 hodin 11 minut a naším hostem už je v tuto chvíli Šárka Šatrová, psychoterapeutka a krizová intervence a psychiatrického oddělení Oblastní nemocnice v Jičíně. Dobré dopoledne.

  • Dobré dopoledne vám i posluchačům.

  • Je toho hodně, o čem si můžeme povídat, už když jsem jenom vyjmenovala, co všechno děláte, ale protože chceme mluvit i o té krizové intervenci, což možná není úplně až tak běžné a až tak známé v českých nemocnicích. Tak pojďme na úvod představit a vysvětlit, čím vším se zabýváte vy, a vysvětlit rozdíly mezi psychoterapií a krizovou intervencí.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají