Radioporadna

Kolagen je skutečně nutnost? V kloubních chrupavkách, kůži, vlasech i nehtech zajišťuje pružnost

Radioporadna

Kolagen je skutečně nutnost? V kloubních chrupavkách, kůži, vlasech i nehtech zajišťuje pružnost
Gumoví medvídci

Hradec Králové

Radioporadna o kolagenu. Naším hostem je Ing. Hana Střítecká z Ústavu preventivního lékařství Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, zároveň také ředitelka spolku Fér potravina. Kolagen je možná pro některé zázračnou látkou, na kterou spoléhají. Pomůže vyhladit vrásky, vyléčit naše klouby, abychom zase běhali jako kamzíci?
Jana Kudyvejsová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dneska si budeme povídat o kolagenu. To už jsem vám dnes dopoledne slibovala a naším hostem ve studiu ČRo Hradec Králové už je v tuto chvíli Ing. hana Střítecká z ústavu preventivního lékařství Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Zároveň taky ředitelka spolku Fér potravina. Dobré dopoledne.

  • Dobré dopoledne. Tak pojďme na kolagen, na možná pro některé zázračnou látku nebo na kterou spoléhají, že by mohla být taková zázračná. Mohla by nám vyhladit vrásky, vyléčit naše klouby. Že bychom zase běhali jako kamzík.

  • Kéž by až budete zuby to tak bylo.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají