Radioporadna

Každá kočka je osobnost a originál, jen tak ji neobelstíte. Zkušené chovatelky v rozhlasové poradně

Radioporadna

Každá kočka je osobnost a originál, jen tak ji neobelstíte. Zkušené chovatelky v rozhlasové poradně
Kocour Ralf ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové

Hradec Králové

Radioporadna o chovu koček. Chovatelky Alena Bláhová a Lada Šolcová vás přišly zároveň pozvat na Mezinárodní výstavu ušlechtilých koček v Hradci Králové, která se bude konat 13.4. - 14.4.2024 v Kongresovém sále hotelu Černigov. Těšit se můžete na kočky a koťata nejrůznějších plemen.
Jana Kudyvejsová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dnes si budeme povídat o chovu koček. Máme tady dokonce i kočičí návštěvu. Všechno se hned dozvíte nejdřív. Pojďme přivítat naše dnešní hosty. Je to paní Lada Šulcová a Alena Bláhová, které nás přišly zároveň taky pozvat na velkou výstavu koček, která se chystá v Hradci Králové. Dobré dopoledne.

  • Dobrý den. Dobrý den. A ještě tady máme kocourka Rauvolfa. Tak pojďme představit nejdřív kocoura. Kdo se podívá na naši web kameru, možná ho i zachytí, i když Kocourek je živý. Zatím si to tady prohlíží. Tak úplně nevím. Tak teďka si ho paní Alena bere na klín, tak možná, když si zapnete web kameru, hned, tak ho uvidíte. Tak co to je za šampiona? Je to takový ten kocourek naháč, jak se správně jmenuje.

  • Ano, je to kanadský Sfinx. Je to teda Kocourek čokoládový a má 10 let letos. Takže dobré formě.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají