Radioporadna

Dvě zásadní změny při podpoře fotovoltaiky v programu Nová zelená úsporám. Poradíme vám, jak začít

Radioporadna

Dvě zásadní změny při podpoře fotovoltaiky v programu Nová zelená úsporám. Poradíme vám, jak začít
Fotovoltaika

Hradec Králové

Máte chuť si pořídit fotovoltaické či solární panely? O nových podmínkách pro podporu fotovoltaiky v programu Nová zelená úsporám si v naší radioporadně povídáme s ředitelem Státního fondu životního prostředí České republiky  Ing. Petrem Valdmanem.  
Jana Kudyvejsová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte ČRo Hradec Králové. Je středa 27. března, je jaro a přichází čas, kdy máme chuť něco budovat, realizovat všechno, co jsme v zimě vymysleli, obnovovat doma různé věci měnit, třeba si vybudovat fotovoltaickou elektrárnu. A právě o dotacích na fotovoltaiku v letošním roce budeme dnes mluvit a to s Ing. Petrem Valdmanem, ředitelem Státního fondu životního prostředí ČR. Dobré dopoledne.

  • Slunečné dopoledne přeji.

  • Tak pojďme tedy ke změnám, protože samozřejmě dotace na solární panely můžeme čerpat z programu Nová zelená úsporám, ale v roce 2024, tedy v letošním roce, přišly nějaké změny. My bychom je chtěli upřesnit, vysvětlit, případně odpovědět na dotazy našich posluchačů. Takže tedy k těm podmínkám, jak se změnily, jaké jsou a z jakého důvodu se měnily?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají