Radioporadna

Brýle máme na obě oči a takový trend je také pro uši. Dvě sluchadla, která mezi sebou komunikují

Radioporadna

Brýle máme na obě oči a takový trend je také pro uši. Dvě sluchadla, která mezi sebou komunikují
Sluchadlo

Hradec Králové

MUDr. Jakub Dršata, Ph.D. z kliniky ORL Fakultní nemocnice Hradec Králové a akustická poradkyně Bc. Vendula Guldánová jsou hosty naší radioporadny na téma: nedoslýchavost a problematika sluchadel.
Jana Kudyvejsová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tak a my už tu máme dnes dva hosty ve vysílání ČRo Hradec Králové. Tak si hned představíme, protože jak jsme říkali, tak naším tématem dnes budou sluchadla. Takže tu vítám pana doktora Jakuba Dršatu z kliniky orla Fakultní nemocnice v Hradci Králové. No a pak je tu s námi taky akustická poradkyně Vendula Voldánová. Dobré dopoledne.

  • Dobrý den.

  • Dobrý den. Děkuji za pozvání. Moc vás zdravíme. Děkujeme, že jste si udělali na nás čas. Tak to ve dvou, protože se asi budete doplňovat a uvidíme, taky, na co se budou posluchači případně ptát. Tak určitě asi nejčastější otázka je, kdy je ten moment, když se budeme bavit o poškození sluchu nebo ubývání sluchu vlivem věku, kdy je ten moment, že už by to bylo na to sluchadlo, abychom měli stále kvalitní život a abychom nebyli nervózní z toho, že slyšíme špatně.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají