Pro a proti

Poradce Kolář je na straně Západu, míní Fendrych. Není to ale člověk, který se s Ruskem nepotkal, namítá Zlámalová

Pro a proti

Poradce Kolář je na straně Západu, míní Fendrych. Není to ale člověk, který se s Ruskem nepotkal, namítá Zlámalová
Druhý zleva Petr Kolář, Jana Vohralíková a Petr Pavel 7. ledna 2023

Plus

Jeden z nejbližších spolupracovníků prezidenta Petra Pavla, konzultant a bývalý diplomat Petr Kolář, nebude mít prověrku od Národního bezpečnostního úřadu. Sice o ni požádal, ale prezidentská kancelář rozhodla, že ji nepotřebuje. Je na místě srovnávat Koláře s poradcem exprezidenta Zemana Martinem Nejedlým? V Pro a proti diskutují analytička týdeníku Echo24 Lenka Zlámalová a komentátor Aktuálně.cz Martin Fendrych.
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jeden z nejbližších spolupracovníků prezidenta Petra Pavla, konzultant a bývalý diplomat Petr Kolář, nebude mít prověrku od NBÚ. Požádal o ni sice ale prezidentská kancelář rozhodla, že jí nepotřebuje. Je kvůli tomu na místě srovnávat ho s poradcem bývalého prezidenta Miloše Zemana Martinem Nejedlým, o kterém se veřejnost nikdy nedozvěděla, co přesně na Hradě dělal a čí hájil zájmy.

  • Pro a proti. Jana Bumby.

  • Hosty dnešního pro a proti jsou komentátor serveru Aktuálně.cz Martin Fendrych. Dobrý den. Dobrý den. A analytička týdeníku Echo24 Lenka Zlámalová. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají