Pro a proti

Jen ukazuje, jak je „statečný“, kritizuje Rakušanovy debaty v regionech politolog. Snaha o dialog je důležitá, nesouhlasí komentátor

Pro a proti

Jen ukazuje, jak je „statečný“, kritizuje Rakušanovy debaty v regionech politolog. Snaha o dialog je důležitá, nesouhlasí komentátor
Výjezdy do regionů Víta Rakušana vyvolávají rozporuplné reakce

Plus

Ministr vnitra Vít Rakušan tento týden pokračuje v debatách Bez cenzury. V rámci své šňůry navštíví už čtvrté město, tentokrát Českou Lípu. Jeho cesty do regionů budí rozporuplné reakce na sociálních sítích i u koaličních partnerů. Je užitečné, když ministr vyjíždí komunikovat se svými oponenty, nebo si tak Starostové a nezávislí jen dělají kampaň, často na úkor ostatních vládních stran? S Karolínou Koubovou diskutují politolog Lukáš Valeš a komentátor Petr Fischer.
Karolína Koubová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ministr vnitra vít Rakušan tento týden pokračuje v debatách bez cenzury. V rámci své šňůry navštíví už čtvrté město, tentokrát Českou Lípu. Jak jeho výjezdy hodnotit? Jde o marketingovou show, která má nahnat politické body, nebo o skutečnou snahu oslovit občany z jiného názorového spektra? A jsou Starostové a nezávislí spolehlivým koaličním partnerem?

  • Pro a proti Karolíny Koubové.

  • Se mnou ve studiu už je komentátor týdeníku Euro, filozof, publicista Petr Fischer. Vítejte, dobrý den. Dobrý den. A po telefonních linkách zdravím politologa Lukáše Valeše z vysoké školy Newton. Dobrý den. Hezký den. Tak pane Valeši, vy jste řekl, že Rakušanovi výjezdy jsou v podstatě zvrácená kampaň. Co je na tom zvráceného, pokud chce diskutovat s občany?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají