Osobnost Plus

Revolucí, pučem ani zavražděním Putina se nic nevyřeší. Celý ruský systém je prorostlý metastázemi rakoviny, varuje Kelin

Osobnost Plus

Revolucí, pučem ani zavražděním Putina se nic nevyřeší. Celý ruský systém je prorostlý metastázemi rakoviny, varuje Kelin
Alexej Kelin

Plus

Nikdo nemůže za to, kde a komu se narodil, je potřeba přestat lomit rukama, ale snažit se pochopit, říká na adresu Rusů bývalý zástupce ruské menšiny v Radě vlády pro národnostní menšiny Alexej Kelin. „Rusko nepotřebuje symptomatickou léčbu, ale kauzální. Pokud pochopíme, proč do současné situace spadlo, můžeme najít efektivní metody k vyléčení společnosti,“ říká v Osobnosti Plus.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Z plus Rusko je dnes v ještě větší izolaci, než bylo před rokem. Rusko je nejvíc sankcionovaná země na světě. Putin je obviněn z válečných zločinů a jeho kritik je mrtvý. Nejsou vyhlídky na ruskou budoucnost tragické? Zeptám se muže, který, ač potomek donského Kozáka, se do Ruska jen tak nepodívá, pokud tam bude u moci současný Putinův režim, byl bych sebevrah, říká pan Alexej Kelin, mimo jiné zástupce organizace Ruská tradice, která sdružuje demokraticky smýšlející ruské občany. V Česku je dnešním hostem osobnosti. Plus. Vítám vás tady.

  • Dobrý den. Dobrý den a hezký den z plusu přeje Barbora Tachecí.

  • Já vím, že věci mnohem složitější, ale mně to nedá. Podle vás, pane Keline, má Rusko před sebou tragickou budoucnost?

Více z pořadu