Osobnost Plus

Petros Michopulos: Model „politiky lži“ vymyslel Netanjahu a k dokonalosti dovedl Trump. Teď se o stejné snaží Babiš

Osobnost Plus

Petros Michopulos: Model „politiky lži“ vymyslel Netanjahu a k dokonalosti dovedl Trump. Teď se o stejné snaží Babiš
Petros Michopulos

Plus

Po posledních volbách do Sněmovny se šéf hnutí ANO Andrej Babiš rozhodl změnit politický marketing. „Nemyslím si, že proto, že odešel Marek Prchal, ale protože se to Babiš rozhodl dělat jinak. Taky se politický marketing za těch necelých deset let i sám naučil, stejně jako lidé kolem něj,“ myslí si spoluautor podcastu Kecy a politika a bývalý politický marketér Petros Michopulos.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Plus žil cen za Husáka dost dlouho a nechci se tam vrátit ani na dvě hodiny, říká muž, který jak říká, politiku prožívá docela emotivně. Z příštích voleb ale extrémní strach nemá. Cituji myslím, že náš ústavní systém je tak robustní, že ho ani Babiš s Tomiem Okamurou a Moskvou v řádech nedokážou úplně rozvrátit. To by museli udělat vojenský převrat a na to nemají odvahu. Konec citace. Petros Michopulos, spoluautor podcastu kecy a politik a bývalý politický marketér, je dnešním hostem osobnosti. Plus vítejte.

  • Dobrý den. Celý den.

  • Hezký den spolu s přeje Barbora Tachecí.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají