Osobnost Plus

Mladá generace vidí problémy, už když začínají plápolat, říká předsedkyně spolku Díky, že můžem

Osobnost Plus

Mladá generace vidí problémy, už když začínají plápolat, říká předsedkyně spolku Díky, že můžem
Barbora Stárek, předsedkyně spolku Díky, že můžem

Plus

Barbora Stárek stojí v čele spolku Díky, že můžem, který už několik let organizuje oslavy 17. listopadu, kterých se pravidelně účastní kolem 100 tisíc lidí. Vytváří program, shánějí techniky, komunikují s bezpečnostními složkami, aby zajistili co největší bezpečí a komfort. Díky nim patří oslava 17. listopadu mezi největší kulturní akce u nás.
Anna Štětková, Michael Rozsypal

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Svoboda není samozřejmost, svoboda je odpovědnost, říká žena, která už několik let organizuje oslavy 17. listopadu na Národní třídě. Stojí v čele spolku díky, že můžeme, který ale také kromě dnešních oslav nabízí projekt jako samet na školách, debaty nebo vlastní audio formáty. Dnešní sváteční osobnost. Plus vysíláme přímo z Národní třídy, takže možná slyšíte ruch okolo nás. A mým dnešním hostem je Bára Stárek, předsedkyně spolku. Díky, že můžeme. Vítám tě tady v přenosovém voze u vás na kurzu národní a hodně.

  • Děkuji. Michale, ty jsi někde zlobili? Pozvaná někoho?

  • Já jsem Michael Rozsypal a přeji dobrý poslech.

Více z pořadu