Osobnost Plus

Do Elle jsem šla s předsudky. Je ale skvělá výzva začít ji dělat i pro intelektuály, říká šéfredaktorka Kučerová

Osobnost Plus

Do Elle jsem šla s předsudky. Je ale skvělá výzva začít ji dělat i pro intelektuály, říká šéfredaktorka Kučerová
Thea Kučerová

Plus

„Jsem vypravěčka příběhů. Pochopila jsem, že skrze slova a různou vizualizaci a narativy můžeme vytvářet svět tak, jak bychom ho chtěli vidět,“ říká Thea Kučerová, která pracovala v magazínu Hospodářských novin Proč ne?!, kde se věnovala především designu, architektuře, gastronomii, umění nebo udržitelnosti. S Pavlínou Louženskou moderovala úspěšný podcast Trendspotting a od začátku letošního roku je šéfredaktorkou módního časopisu Elle.
Michael Rozsypal

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Vypravěčka příběhů, lifestylový, novináři, ambasador značky, říká. Už při studiu žurnalistiky vedla tištěný časopis módního e-shopu Zoot, pracovala v magazínu Hospodářských novin. Proč ne, kde se věnovala hlavně designu a architektuře, gastronomii, umění nebo udržitelnosti. S Pavlínou Louženskou moderovala úspěšný podcast. Ten spot Ing., kde mapovali trendy a fenomény, získala několik ocenění. Jen Usain Bolt a od začátku letošního roku je šéfredaktorkou časopisu Elle, tak učaroval i mimo STEM. Vítej. Dobrý den. Dobrý den. Já jsem Michael Rozsypal a přeji dobrý poslech.

  • Tento rozhovor natáčíme na filmovém festivalu v Karlových Varech a z toho se známe, tak si budeme v rozhovoru tykat.

  • Toho kdyby byl tvůj život film, v jakém by byl žánru?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají