Osobnost Plus

Biden mladé voliče zklamal, čekali víc. Trumpa volit nebudou, takže jim mnoho možností nezbývá, varuje novinář Miřejovský

Osobnost Plus

Biden mladé voliče zklamal, čekali víc. Trumpa volit nebudou, takže jim mnoho možností nezbývá, varuje novinář Miřejovský
Americký prezident Joe Biden

Plus

Je otázka, jestli americký prezident Joe Biden opět přesvědčí mladé voliče, aby pro něj za rok v listopadu znovu hlasovali, naznačuje zahraniční zpravodaj České televize David Miřejovský. „Protože je zklamal, čekali od něj daleko víc. Zaznamenal jsem to už pár měsíců po posledních volbách, a to ať šlo například o Bidenovy sliby kolem větší kontroly zbraní,“ dodává v Osobnosti Plus.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Šest + dokázal říct ďáblovi ne. Když ho ruská televize pozvala do studia, odmítl. Nechtěl se stát součástí ruské propagandy. Jako zahraniční zpravodaj ČT v Rusku pracoval jen zhruba rok a půl a pak přišly přišly čtyři dlouhé roky. Spojené státy americké. Reportoval o tu třeba prezidentské volby Biden versus Trump nebo vzestup hnutí Black Lives Matter. A napsal knížku Amerika na mušce. Novinář reportér David Miřejovský. Mým dnešním hostem. Vítej.

  • Ty, Davide, dobrý den. Dobrý den. Děkuji za pozvání a hezký den v plusu přeje Barbora Tachecí.

  • Osobnost.

Více z pořadu