Názory a argumenty

Poslechněte si všechny úterní komentáře s Janem Bednářem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny úterní komentáře s Janem Bednářem
Jan Bednář, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Bez ohledu na předpověď počasí čeká vládní koalici pořádně horké léto. S Fialou Babiš společnou řeč nenalezne, navíc si za soupeře vybral Piráty. Předvolební „sliby chyby“ dohání premiéra Fialu i celou jeho vládu. Lex Tusk zneužívá ruskou agresi k útoku na polskou prozápadní opozici. Sto let je moc pro každou pravdu.
Jan Bednář

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Předvolební sliby dohání vládu premiéra Fialy. Vládní koalici čeká nejspíš pořádně horké léto a vývoj v Polsku před podzimními volbami. To jsou některé náměty pořadu, k jehož poslechu vás zve Jan Bednář.

  • Názory a argumenty.

  • Česká pirátská strana rozhodla v hlasování, že odvolá z vedení strany Jana Michailidu, která se hlásí ke komunistické ideologii, ale chce i po svém odvolání z republikového výboru zůstat členkou strany a odborně pro Piráty pracovat. Situaci v této koaliční straně probereme s komentátorem Ondřejem Konrádem, kterého vítám ve studiu.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají